«УДАР» вимагає звільнити директора Львівського аеропорту

15:17 19 березня 2014 р.

  • 0
  • 1938

генеральний директор ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» Роман Гонтарєв.
Фото: zik.ua

Гендиректор міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького Роман Гонтарєв, призначений одіозним «регіоналом» Борисом Колесніковим, продовжує керувати підприємством попри численні протести його працівників.

Про це інформує прес-служба Львівської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка».

Доцільність  перебування на посаді генерального директора ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Д. Галицького» Романа Гонтарєва вимагають перевірити у Львівській обласній організації «УДАРу»

Відповідну заяву до міністра інфраструктури Максима Бурбака та голови Львівської ОДА Ірини СЕХ оприлюднили сьогодні, 19 березня у Львівському УДАРі.
У заяві, зокрема, йдеться: "Враховуючи, що аеропорт Львова – це винятковий стратегічний об’єкт, що у теперішній, практично військовий час, має особливе значення вимагаємо від вас перевірити доцільність перебування на посаді його генерального директора – Романа Гонтарєва. Керівництво аеропорту було сформоване ще за часів одіозного регіонала Бориса Колеснікова, який під час проведення чемпіонату з футболу ЄВРО-2012 був задіяний в корупційних схемах разом із керівництвом аеропорту, чим нанесено непоправної шкоди державному бюджету та комплексу аеропорта.
Однак, вимоги про звільнення Гонтерєва Р. П. вперто ігноруються і залишаються без відповіді.
Шановний п. Міністре! Ми вкотре звертаємось з вимогою негайно звільнити з займаної посади генерального директора Гонтарєва Романа Петровича та призначити на цю посаду фахівця біографія якого не буде викликати у громади жодних зауважень.
Також, звертаємось до голови Львівської обласної державної адміністрації Ірини Сех з вимогою клопотати про звільнення Гонтарєва Р. П.  та невідкладно оприлюднити таке клопотання у відкритих засобах масової інформації. Події у Криму продемонстрували, що від рішень кожного конкретного керівника залежить безпека всього регіону. Зважаючи на «заслуги» нинішнього директора ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Д. Галицького», видається сумнівним його здатність захистити інтереси Львівщини в подібних ситуаціях.
Окремої уваги громадськості, також, заслуговує керівник  Львівської митниці.  Нагадаємо, в той час ,коли учасники акцій протесту в Києві на Майдані гостро потребували допомоги, саме начальник Львівської митниці Сергій Папазогло давав розпорядження не пропускати польські автобуси з гуманітарною допомогою.
Вважаємо, що керівники цих відомств не мають жодного права обіймати посади сьогодні. Більше того, перебування зазначених осіб на цих посадах є прямою загрозою безпеки України".

 

dailylviv.com
Якщо Вас зацікавив "Щоденний Львів", порекомендуйте нас Google, натиснувши кнопку нижче:

Коментарі(0)

До теми

14:15 27 вересня 2016 р.

Президент ветував закон про дострокове звільнення контрактників ЗСУ

Заступник начальника Генштабу Збройних Сил України Володимир Талалай пояснив, що ухвалений Верховною Радою документ створював умови для єдиномоментного звільнення великої кількості військових, що послабило б обороноздатність в зоні проведення антитерористичної операції.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 309

13:47 27 вересня 2016 р.

Половина українців хочуть в ЄС і з ЄС

Зате понад половина громадян України не бажають розриву дипломатичних відносин України з Росією. Цей факт тривожить експертів більше, ніж попередній – радує.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 282

13:30 27 вересня 2016 р.

На фронті вчора зазнали поранень троє військових, – Міноборони (відео)

Речник міністерства оборони Андрій Лисенко повідомив у вівторок на брифінгу, що за минулу добу внаслідок бойових дій загиблих у лавах Збройних сил України немає, однак троє бійців отримали поранення внаслідок обстрілів.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 264

13:15 27 вересня 2016 р.

Депутати Львівської облради скерували добровольцям 1,5 млн. гривень

Три мільйони гривень передбачили в понеділок, 27 вересня, під час пленарного засідання на медицину, а решту – один мільйон гривень – на грошові виплати малозабезпеченим громадянам.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 270