«УДАР» вимагає звільнити директора Львівського аеропорту

15:17 19 березня 2014 р.

  • 0
  • 810

генеральний директор ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» Роман Гонтарєв.
Фото: zik.ua

Гендиректор міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького Роман Гонтарєв, призначений одіозним «регіоналом» Борисом Колесніковим, продовжує керувати підприємством попри численні протести його працівників.

Про це інформує прес-служба Львівської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка».

Доцільність  перебування на посаді генерального директора ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Д. Галицького» Романа Гонтарєва вимагають перевірити у Львівській обласній організації «УДАРу»

Відповідну заяву до міністра інфраструктури Максима Бурбака та голови Львівської ОДА Ірини СЕХ оприлюднили сьогодні, 19 березня у Львівському УДАРі.
У заяві, зокрема, йдеться: "Враховуючи, що аеропорт Львова – це винятковий стратегічний об’єкт, що у теперішній, практично військовий час, має особливе значення вимагаємо від вас перевірити доцільність перебування на посаді його генерального директора – Романа Гонтарєва. Керівництво аеропорту було сформоване ще за часів одіозного регіонала Бориса Колеснікова, який під час проведення чемпіонату з футболу ЄВРО-2012 був задіяний в корупційних схемах разом із керівництвом аеропорту, чим нанесено непоправної шкоди державному бюджету та комплексу аеропорта.
Однак, вимоги про звільнення Гонтерєва Р. П. вперто ігноруються і залишаються без відповіді.
Шановний п. Міністре! Ми вкотре звертаємось з вимогою негайно звільнити з займаної посади генерального директора Гонтарєва Романа Петровича та призначити на цю посаду фахівця біографія якого не буде викликати у громади жодних зауважень.
Також, звертаємось до голови Львівської обласної державної адміністрації Ірини Сех з вимогою клопотати про звільнення Гонтарєва Р. П.  та невідкладно оприлюднити таке клопотання у відкритих засобах масової інформації. Події у Криму продемонстрували, що від рішень кожного конкретного керівника залежить безпека всього регіону. Зважаючи на «заслуги» нинішнього директора ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Д. Галицького», видається сумнівним його здатність захистити інтереси Львівщини в подібних ситуаціях.
Окремої уваги громадськості, також, заслуговує керівник  Львівської митниці.  Нагадаємо, в той час ,коли учасники акцій протесту в Києві на Майдані гостро потребували допомоги, саме начальник Львівської митниці Сергій Папазогло давав розпорядження не пропускати польські автобуси з гуманітарною допомогою.
Вважаємо, що керівники цих відомств не мають жодного права обіймати посади сьогодні. Більше того, перебування зазначених осіб на цих посадах є прямою загрозою безпеки України".

 

dailylviv.com
Якщо Вас зацікавив "Щоденний Львів", порекомендуйте нас Google, натиснувши кнопку нижче:

Коментарі(0)

До теми

17:24 29 липня 2014 р.

Учасники неоголошеної війни включно з мобілізованими отримуватимуть у середньому в 2-2,3 рази більше

Про це повідомив у вівторок начальник відділу військово-соціальної роботи Головного управління з роботи з особовим складом Збройних Сил України полковник Віталій Голота.

Рубрика: Політика

  • 1
  • 114

16:46 29 липня 2014 р.

Львів’яни везуть на схід України наступні 50 тонн допомоги для військових (відео)

Як повідомили у вівторок громадські активісти, цей вантаж адресовано 80-му аеромобільному полку, 24-й механізованій бригаді і добровольчому батальйону «Львів».

Рубрика: Політика

  • 1
  • 480

16:37 29 липня 2014 р.

У Львові о 17.00-19.00 біля пам’ятника королю Данилові – збір допомоги військовим шпиталям (трансляція)

Організатори акції наголошують, що пораненим воякам українського війська дуже потрібні еластичні бинти, нестерильні рукавиці, паперові рушники та одноразові пелюшки у великих кількостях.

Рубрика: Політика

  • 1
  • 258

Останні новини

Учасники неоголошеної війни включно з мобілізованими отримуватимуть у середньому в 2-2,3 рази більше

21 військовослужбовець із 24-ої механізованої бригади зі Львівщини відійшли від кордону до Запоріжжя

Львів’яни везуть на схід України наступні 50 тонн допомоги для військових (відео)

У Львові о 17.00-19.00 біля пам’ятника королю Данилові – збір допомоги військовим шпиталям (трансляція)

Львівщина отримала на виплату соціальної допомоги дітям 1091,9 тис. грн

Всі новини

Громадське Інтернет - ТБ

Допомогти проекту Прес-клуб ГІТ

ВІДЕОКАНАЛ