«УДАР» вимагає звільнити директора Львівського аеропорту

15:17 19 березня 2014 р.

  • 0
  • 1014

генеральний директор ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» Роман Гонтарєв.
Фото: zik.ua

Гендиректор міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького Роман Гонтарєв, призначений одіозним «регіоналом» Борисом Колесніковим, продовжує керувати підприємством попри численні протести його працівників.

Про це інформує прес-служба Львівської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка».

Доцільність  перебування на посаді генерального директора ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Д. Галицького» Романа Гонтарєва вимагають перевірити у Львівській обласній організації «УДАРу»

Відповідну заяву до міністра інфраструктури Максима Бурбака та голови Львівської ОДА Ірини СЕХ оприлюднили сьогодні, 19 березня у Львівському УДАРі.
У заяві, зокрема, йдеться: "Враховуючи, що аеропорт Львова – це винятковий стратегічний об’єкт, що у теперішній, практично військовий час, має особливе значення вимагаємо від вас перевірити доцільність перебування на посаді його генерального директора – Романа Гонтарєва. Керівництво аеропорту було сформоване ще за часів одіозного регіонала Бориса Колеснікова, який під час проведення чемпіонату з футболу ЄВРО-2012 був задіяний в корупційних схемах разом із керівництвом аеропорту, чим нанесено непоправної шкоди державному бюджету та комплексу аеропорта.
Однак, вимоги про звільнення Гонтерєва Р. П. вперто ігноруються і залишаються без відповіді.
Шановний п. Міністре! Ми вкотре звертаємось з вимогою негайно звільнити з займаної посади генерального директора Гонтарєва Романа Петровича та призначити на цю посаду фахівця біографія якого не буде викликати у громади жодних зауважень.
Також, звертаємось до голови Львівської обласної державної адміністрації Ірини Сех з вимогою клопотати про звільнення Гонтарєва Р. П.  та невідкладно оприлюднити таке клопотання у відкритих засобах масової інформації. Події у Криму продемонстрували, що від рішень кожного конкретного керівника залежить безпека всього регіону. Зважаючи на «заслуги» нинішнього директора ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Д. Галицького», видається сумнівним його здатність захистити інтереси Львівщини в подібних ситуаціях.
Окремої уваги громадськості, також, заслуговує керівник  Львівської митниці.  Нагадаємо, в той час ,коли учасники акцій протесту в Києві на Майдані гостро потребували допомоги, саме начальник Львівської митниці Сергій Папазогло давав розпорядження не пропускати польські автобуси з гуманітарною допомогою.
Вважаємо, що керівники цих відомств не мають жодного права обіймати посади сьогодні. Більше того, перебування зазначених осіб на цих посадах є прямою загрозою безпеки України".

 

dailylviv.com
Якщо Вас зацікавив "Щоденний Львів", порекомендуйте нас Google, натиснувши кнопку нижче:

Коментарі(0)

До теми

22:54 1 жовтня 2014 р.

Батальйон тероборони Львівщини не ротують через відсутність юрадреси (відео)

«Територіальні батальйон неначе перебувають у «відрядженні» в АТО. Механізму ротації немає. Бійці воюють до перемоги або до скону», – такі думки сьогодні, 1 жовтня,в ефірі громадського мовлення Львівського пре-клубу (Прес-клуб-ГІТ) висловили Оксана Синиця і Марта Бухтяк, дружини бійців батальйону територіальної оборони Львівщини.

Рубрика: Політика

  • 1
  • 537

21:58 1 жовтня 2014 р.

Невідомий солдат – це вигідно державі, – експерт

«Мати невідомого солдата справді дуже вигідно. Мені не хочеться вірити в те, що питання ідентифікації тих, хто загинув в зоні АТО, гальмують, щоб не робити соціальних виплат сім’ям. Але не здивуюся, якщо це правд», – сказав в ефірі громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ) Владислав Дейнеко, майор запасу, військовий експерт.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 276

21:29 1 жовтня 2014 р.

Брат дорадника президента Обами є лобістом Росії, – професор США

«Росія має багато лобістів в американських парламенті та уряді. Росія сьогодні має вплив на сенаторів та президента США. Брат дорадника президента Обами є лобістом Росії», – про це в ефірі громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ) повідомив Олександр Жизневський, професор економіки, менеджменту і маркетингу університету в Меріленді (США) і Українського вільного університету в Мюнхені (ФРН).

Рубрика: Політика

  • 0
  • 387

20:35 1 жовтня 2014 р.

У Львові представили кандидатів від Народного фронту (відео)

Сьогодні, 1 жовтня, у Львівському Прес-клубі відбулося представлення кандидатів Політичної партії «Народний Фронт» у народні депутати в одномандатних мажоритарних округах Львівщини.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 555