«УДАР» вимагає звільнити директора Львівського аеропорту

15:17 19 березня 2014 р.

  • 0
  • 1167

генеральний директор ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» Роман Гонтарєв.
Фото: zik.ua

Гендиректор міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького Роман Гонтарєв, призначений одіозним «регіоналом» Борисом Колесніковим, продовжує керувати підприємством попри численні протести його працівників.

Про це інформує прес-служба Львівської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка».

Доцільність  перебування на посаді генерального директора ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Д. Галицького» Романа Гонтарєва вимагають перевірити у Львівській обласній організації «УДАРу»

Відповідну заяву до міністра інфраструктури Максима Бурбака та голови Львівської ОДА Ірини СЕХ оприлюднили сьогодні, 19 березня у Львівському УДАРі.
У заяві, зокрема, йдеться: "Враховуючи, що аеропорт Львова – це винятковий стратегічний об’єкт, що у теперішній, практично військовий час, має особливе значення вимагаємо від вас перевірити доцільність перебування на посаді його генерального директора – Романа Гонтарєва. Керівництво аеропорту було сформоване ще за часів одіозного регіонала Бориса Колеснікова, який під час проведення чемпіонату з футболу ЄВРО-2012 був задіяний в корупційних схемах разом із керівництвом аеропорту, чим нанесено непоправної шкоди державному бюджету та комплексу аеропорта.
Однак, вимоги про звільнення Гонтерєва Р. П. вперто ігноруються і залишаються без відповіді.
Шановний п. Міністре! Ми вкотре звертаємось з вимогою негайно звільнити з займаної посади генерального директора Гонтарєва Романа Петровича та призначити на цю посаду фахівця біографія якого не буде викликати у громади жодних зауважень.
Також, звертаємось до голови Львівської обласної державної адміністрації Ірини Сех з вимогою клопотати про звільнення Гонтарєва Р. П.  та невідкладно оприлюднити таке клопотання у відкритих засобах масової інформації. Події у Криму продемонстрували, що від рішень кожного конкретного керівника залежить безпека всього регіону. Зважаючи на «заслуги» нинішнього директора ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Д. Галицького», видається сумнівним його здатність захистити інтереси Львівщини в подібних ситуаціях.
Окремої уваги громадськості, також, заслуговує керівник  Львівської митниці.  Нагадаємо, в той час ,коли учасники акцій протесту в Києві на Майдані гостро потребували допомоги, саме начальник Львівської митниці Сергій Папазогло давав розпорядження не пропускати польські автобуси з гуманітарною допомогою.
Вважаємо, що керівники цих відомств не мають жодного права обіймати посади сьогодні. Більше того, перебування зазначених осіб на цих посадах є прямою загрозою безпеки України".

 

dailylviv.com
Якщо Вас зацікавив "Щоденний Львів", порекомендуйте нас Google, натиснувши кнопку нижче:

Коментарі(0)

До теми

13:38 27 січня 2015 р.

Росія запланувала «привід» для відкритого вторгнення в Україну – напад бойовиків на її «гумконвой», – РНБОУ (відео)

У сьогоднішніх «Зведених даних» Інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони повідомляється: «За оперативною інформацією, терористичні угруповання «ДНР» та «ЛНР» можуть вдатися до провокацій шляхом нападу на черговий російський т.зв. «гуманітарний конвой», звинувативши в цьому українську сторону. За задумом противника, це має стати підставою для відкритого введення військових підрозділів РФ на територію нашої держави».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 2181

13:31 27 січня 2015 р.

До Маріуполя вирушили зі Львова 10 тисяч листів шиферу, 200 рулонів рубероїду й 316,8 кв. м скла

У сьогоднішніх «Зведених даних» Інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони повідомляється: «Львівщина виділяє будівельні матеріали з регіонального резерву матеріально-технічних ресурсів області для відновлення об’єктів інфраструктури м. Маріуполя, яке постраждало кілька днів тому від обстрілів бойовиків».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 240

13:05 27 січня 2015 р.

Знищено 16 РСЗВ, 9 танків, 6 військових літаків і по 4 БМП та бойових гелікоптерів колаборантів Росії, – Міноборони

У прес-службі Міністерства оборони повідомили у вівторок: «Напередодні підрозділами Збройних сил України було знищено 4 танка, 9 бойових броньованих машин, 4 РСЗВ «Смерч», 12 РСЗВ «Град», 18 одиниць автомобільної техніки, один літак Л-39, 2 літака АН-2, один ЯК-52, 2 літака ЯК-50 та 4 гелікоптери МІ-24».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 390

Останні новини

Росія запланувала «привід» для відкритого вторгнення в Україну – напад бойовиків на її «гумконвой», – РНБОУ (відео)

До Маріуполя вирушили зі Львова 10 тисяч листів шиферу, 200 рулонів рубероїду й 316,8 кв. м скла

Знищено 16 РСЗВ, 9 танків, 6 військових літаків і по 4 БМП та бойових гелікоптерів колаборантів Росії, – Міноборони

Путіну вже бракує охочих воювати проти України, – правозахисники (відео)

Невідомі наразі грабіжники викрали сейф із пункту обміну валюти в центрі Львова

Всі новини

Громадське Інтернет - ТБ

Допомогти проекту Прес-клуб ГІТ

ВІДЕОКАНАЛ