«УДАР» вимагає звільнити директора Львівського аеропорту

15:17 19 березня 2014 р.

  • 0
  • 2382

генеральний директор ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» Роман Гонтарєв.
Фото: zik.ua

Гендиректор міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького Роман Гонтарєв, призначений одіозним «регіоналом» Борисом Колесніковим, продовжує керувати підприємством попри численні протести його працівників.

Про це інформує прес-служба Львівської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка».

Доцільність  перебування на посаді генерального директора ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Д. Галицького» Романа Гонтарєва вимагають перевірити у Львівській обласній організації «УДАРу»

Відповідну заяву до міністра інфраструктури Максима Бурбака та голови Львівської ОДА Ірини СЕХ оприлюднили сьогодні, 19 березня у Львівському УДАРі.
У заяві, зокрема, йдеться: "Враховуючи, що аеропорт Львова – це винятковий стратегічний об’єкт, що у теперішній, практично військовий час, має особливе значення вимагаємо від вас перевірити доцільність перебування на посаді його генерального директора – Романа Гонтарєва. Керівництво аеропорту було сформоване ще за часів одіозного регіонала Бориса Колеснікова, який під час проведення чемпіонату з футболу ЄВРО-2012 був задіяний в корупційних схемах разом із керівництвом аеропорту, чим нанесено непоправної шкоди державному бюджету та комплексу аеропорта.
Однак, вимоги про звільнення Гонтерєва Р. П. вперто ігноруються і залишаються без відповіді.
Шановний п. Міністре! Ми вкотре звертаємось з вимогою негайно звільнити з займаної посади генерального директора Гонтарєва Романа Петровича та призначити на цю посаду фахівця біографія якого не буде викликати у громади жодних зауважень.
Також, звертаємось до голови Львівської обласної державної адміністрації Ірини Сех з вимогою клопотати про звільнення Гонтарєва Р. П.  та невідкладно оприлюднити таке клопотання у відкритих засобах масової інформації. Події у Криму продемонстрували, що від рішень кожного конкретного керівника залежить безпека всього регіону. Зважаючи на «заслуги» нинішнього директора ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Д. Галицького», видається сумнівним його здатність захистити інтереси Львівщини в подібних ситуаціях.
Окремої уваги громадськості, також, заслуговує керівник  Львівської митниці.  Нагадаємо, в той час ,коли учасники акцій протесту в Києві на Майдані гостро потребували допомоги, саме начальник Львівської митниці Сергій Папазогло давав розпорядження не пропускати польські автобуси з гуманітарною допомогою.
Вважаємо, що керівники цих відомств не мають жодного права обіймати посади сьогодні. Більше того, перебування зазначених осіб на цих посадах є прямою загрозою безпеки України".

 

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:17 23 травня 2018 р.

Опозицію в Україні треба узаконити, – експерт

Найбільшою опозицією до влади сьогодні став український народ та громадський рух. За останні п’ять років найбільший прорив зробили законопроекти, розроблені громадськістю.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 168

16:41 23 травня 2018 р.

Вартість партії на «чорному ринку» – $120-130 тисяч, – львівський експерт

Згідно з українським законодавством, нині в Україні неможливо зареєструвати жодну політичну партію. Тому що в Законі «Про політичні партії в Україні» написано: «Має бути осередок у місті Севастополі».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 663

14:24 23 травня 2018 р.

Керівники Львівщини й Південно-Моравського краю уклали угоду про співпрацю

У середу, 23 травня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся з гетьманом Південно-Моравського краю Чеської Республіки Богумілом Шімеком, аби узгодити питання двосторонньої співпраці та підписати міжрегіональну угоду про співробітництво.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 354

09:41 23 травня 2018 р.

У Львівському прес-клубі говоритимуть про 50 відтінків української опозиції (відеотрансляція)

23 травня об 11/00 у Львівському прес-клубі відбудеться відеозасідання громадського прес-центру «Вибори президента-2019» на тему «Опозиція до президента: реальна, формальна і театральна».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 267