«УДАР» вимагає звільнити директора Львівського аеропорту

15:17 19 березня 2014 р.

  • 0
  • 1053

генеральний директор ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» Роман Гонтарєв.
Фото: zik.ua

Гендиректор міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького Роман Гонтарєв, призначений одіозним «регіоналом» Борисом Колесніковим, продовжує керувати підприємством попри численні протести його працівників.

Про це інформує прес-служба Львівської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка».

Доцільність  перебування на посаді генерального директора ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Д. Галицького» Романа Гонтарєва вимагають перевірити у Львівській обласній організації «УДАРу»

Відповідну заяву до міністра інфраструктури Максима Бурбака та голови Львівської ОДА Ірини СЕХ оприлюднили сьогодні, 19 березня у Львівському УДАРі.
У заяві, зокрема, йдеться: "Враховуючи, що аеропорт Львова – це винятковий стратегічний об’єкт, що у теперішній, практично військовий час, має особливе значення вимагаємо від вас перевірити доцільність перебування на посаді його генерального директора – Романа Гонтарєва. Керівництво аеропорту було сформоване ще за часів одіозного регіонала Бориса Колеснікова, який під час проведення чемпіонату з футболу ЄВРО-2012 був задіяний в корупційних схемах разом із керівництвом аеропорту, чим нанесено непоправної шкоди державному бюджету та комплексу аеропорта.
Однак, вимоги про звільнення Гонтерєва Р. П. вперто ігноруються і залишаються без відповіді.
Шановний п. Міністре! Ми вкотре звертаємось з вимогою негайно звільнити з займаної посади генерального директора Гонтарєва Романа Петровича та призначити на цю посаду фахівця біографія якого не буде викликати у громади жодних зауважень.
Також, звертаємось до голови Львівської обласної державної адміністрації Ірини Сех з вимогою клопотати про звільнення Гонтарєва Р. П.  та невідкладно оприлюднити таке клопотання у відкритих засобах масової інформації. Події у Криму продемонстрували, що від рішень кожного конкретного керівника залежить безпека всього регіону. Зважаючи на «заслуги» нинішнього директора ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Д. Галицького», видається сумнівним його здатність захистити інтереси Львівщини в подібних ситуаціях.
Окремої уваги громадськості, також, заслуговує керівник  Львівської митниці.  Нагадаємо, в той час ,коли учасники акцій протесту в Києві на Майдані гостро потребували допомоги, саме начальник Львівської митниці Сергій Папазогло давав розпорядження не пропускати польські автобуси з гуманітарною допомогою.
Вважаємо, що керівники цих відомств не мають жодного права обіймати посади сьогодні. Більше того, перебування зазначених осіб на цих посадах є прямою загрозою безпеки України".

 

dailylviv.com
Якщо Вас зацікавив "Щоденний Львів", порекомендуйте нас Google, натиснувши кнопку нижче:

Коментарі(0)

До теми

23:45 31 жовтня 2014 р.

Російський політолог прогнозує недовговічність «речей, які робляться військовою силою і агресією»

Провідний співробітник Центру Карнегі у Москві Лілія Шевцова пояснила також у п’ятницю: «Якою мірою Росії вдасться зберегти Крим? Це багато в чому залежить від позиції України, яка зараз має побудувати свою нову, успішну державу і стати цивілізаційним прикладом успіху для жителів Криму».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 30

23:00 31 жовтня 2014 р.

Сьогодні на Донбасі полягли двоє українських воїнів,– прес-офіцер (відео)

Прес-офіцер АТО Владислав Селезньов повідомив у п’ятницю: «Під час боїв, які тривали навколо 29-го і 31-го блокпостів, розташованих на трасі Бахмутка, ми зазнали втрат».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 375

22:30 31 жовтня 2014 р.

Путін відновить масштабні бойові дії після «легітимізації» псевдовиборів 2 листопада, – Ілларіонов

Екс-радник російських президентів Андрєй Ілларіонов заявив у п’ятницю, що одразу після «легітимізації» виборів у так званих «ЛНР» та «ДНР» Путін відновить масштабні бойові дії в напрямку Бердянськ-Мелітополь та з території окупованого Криму.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 753

21:36 31 жовтня 2014 р.

Путін відправив воювати в Луганськ забайкальських контрактників, – ЗМІ

Мати одного з російських військових повідомила інтернет-виданню «Забайкалье.Инфо»: «24 жовтня контрактники о 19:00 заступили в наряд, в 22:00 їх зняли з наряду і відправили на шикування, де оголосили список з декількох десятків людей, які вирушать служити в Луганськ».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 351

Останні новини

Російський політолог прогнозує недовговічність «речей, які робляться військовою силою і агресією»

Сьогодні на Донбасі полягли двоє українських воїнів,– прес-офіцер (відео)

Путін відновить масштабні бойові дії після «легітимізації» псевдовиборів 2 листопада, – Ілларіонов

Путін відправив воювати в Луганськ забайкальських контрактників, – ЗМІ

Центральна виборча комісія України опрацювала 99,85% протоколів: «Свободі» бракує 0,29%

Всі новини

Громадське Інтернет - ТБ

Допомогти проекту Прес-клуб ГІТ

ВІДЕОКАНАЛ