«УДАР» вимагає звільнити директора Львівського аеропорту

15:17 19 березня 2014 р.

  • 0
  • 1275

генеральний директор ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» Роман Гонтарєв.
Фото: zik.ua

Гендиректор міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького Роман Гонтарєв, призначений одіозним «регіоналом» Борисом Колесніковим, продовжує керувати підприємством попри численні протести його працівників.

Про це інформує прес-служба Львівської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка».

Доцільність  перебування на посаді генерального директора ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Д. Галицького» Романа Гонтарєва вимагають перевірити у Львівській обласній організації «УДАРу»

Відповідну заяву до міністра інфраструктури Максима Бурбака та голови Львівської ОДА Ірини СЕХ оприлюднили сьогодні, 19 березня у Львівському УДАРі.
У заяві, зокрема, йдеться: "Враховуючи, що аеропорт Львова – це винятковий стратегічний об’єкт, що у теперішній, практично військовий час, має особливе значення вимагаємо від вас перевірити доцільність перебування на посаді його генерального директора – Романа Гонтарєва. Керівництво аеропорту було сформоване ще за часів одіозного регіонала Бориса Колеснікова, який під час проведення чемпіонату з футболу ЄВРО-2012 був задіяний в корупційних схемах разом із керівництвом аеропорту, чим нанесено непоправної шкоди державному бюджету та комплексу аеропорта.
Однак, вимоги про звільнення Гонтерєва Р. П. вперто ігноруються і залишаються без відповіді.
Шановний п. Міністре! Ми вкотре звертаємось з вимогою негайно звільнити з займаної посади генерального директора Гонтарєва Романа Петровича та призначити на цю посаду фахівця біографія якого не буде викликати у громади жодних зауважень.
Також, звертаємось до голови Львівської обласної державної адміністрації Ірини Сех з вимогою клопотати про звільнення Гонтарєва Р. П.  та невідкладно оприлюднити таке клопотання у відкритих засобах масової інформації. Події у Криму продемонстрували, що від рішень кожного конкретного керівника залежить безпека всього регіону. Зважаючи на «заслуги» нинішнього директора ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Д. Галицького», видається сумнівним його здатність захистити інтереси Львівщини в подібних ситуаціях.
Окремої уваги громадськості, також, заслуговує керівник  Львівської митниці.  Нагадаємо, в той час ,коли учасники акцій протесту в Києві на Майдані гостро потребували допомоги, саме начальник Львівської митниці Сергій Папазогло давав розпорядження не пропускати польські автобуси з гуманітарною допомогою.
Вважаємо, що керівники цих відомств не мають жодного права обіймати посади сьогодні. Більше того, перебування зазначених осіб на цих посадах є прямою загрозою безпеки України".

 

dailylviv.com
Якщо Вас зацікавив "Щоденний Львів", порекомендуйте нас Google, натиснувши кнопку нижче:

Коментарі(0)

До теми

23:05 31 березня 2015 р.

У Вербну неділю в Самборі на Львівщині нагородять одинадцятьох військових. Шістьох із них – посмерно

Як повідомили у вівторок в прес-службі облдержадміністрації, 5 квітня на честь Героїв звучатиме духовна музика заключного концерту акції «Тобі, Господи!» у виконанні кращих виконавців Львівщини.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 345

16:04 31 березня 2015 р.

НАТО вперше навчатиме на Львівщині підрозділи Нацгвардії

Війська НАТО вперше проведуть спільні навчання з Нацгвардією України на базі Міжнародного центру миротворчості і безпеки. На навчання з українського боку запрошені звичайні бійці, які вже виконували бойові завдання в зоні АТО.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 378

15:34 31 березня 2015 р.

Піврічними навчаннями на Львівщині НАТО демонструє свій інтерес у регіоні, – полковник

З квітня до листопада на базі Міжнародного центру миротворчості і безпеки (військовий полігон в Яворові) відбудуться навчання «Fearless Guardian», «Siber Guardian» i «Rapit Trident». Це вперше на Львівщині будуть такі тривалі військові навчання – понад півроку.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 432

Останні новини

У Львові провели антитерористичне навчання (відео)

На Львівщині натрапили на ще одну несанкціоновану врізку в нафтопровід «Дружба»

Міський голова Львова задекларував за минулий рік 126595 гривень загального доходу

На Львівщині покарали 15-річним ув’язненням вбивцю неповнолітньої дівчини

На Львівщині відремонтують дороги до пунктів пропуску на кордоні з Польщею

Всі новини

Громадське Інтернет - ТБ

Допомогти проекту Прес-клуб ГІТ

ВІДЕОКАНАЛ