«УДАР» вимагає звільнити директора Львівського аеропорту

15:17 19 березня 2014 р.

  • 0
  • 1308

генеральний директор ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» Роман Гонтарєв.
Фото: zik.ua

Гендиректор міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького Роман Гонтарєв, призначений одіозним «регіоналом» Борисом Колесніковим, продовжує керувати підприємством попри численні протести його працівників.

Про це інформує прес-служба Львівської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка».

Доцільність  перебування на посаді генерального директора ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Д. Галицького» Романа Гонтарєва вимагають перевірити у Львівській обласній організації «УДАРу»

Відповідну заяву до міністра інфраструктури Максима Бурбака та голови Львівської ОДА Ірини СЕХ оприлюднили сьогодні, 19 березня у Львівському УДАРі.
У заяві, зокрема, йдеться: "Враховуючи, що аеропорт Львова – це винятковий стратегічний об’єкт, що у теперішній, практично військовий час, має особливе значення вимагаємо від вас перевірити доцільність перебування на посаді його генерального директора – Романа Гонтарєва. Керівництво аеропорту було сформоване ще за часів одіозного регіонала Бориса Колеснікова, який під час проведення чемпіонату з футболу ЄВРО-2012 був задіяний в корупційних схемах разом із керівництвом аеропорту, чим нанесено непоправної шкоди державному бюджету та комплексу аеропорта.
Однак, вимоги про звільнення Гонтерєва Р. П. вперто ігноруються і залишаються без відповіді.
Шановний п. Міністре! Ми вкотре звертаємось з вимогою негайно звільнити з займаної посади генерального директора Гонтарєва Романа Петровича та призначити на цю посаду фахівця біографія якого не буде викликати у громади жодних зауважень.
Також, звертаємось до голови Львівської обласної державної адміністрації Ірини Сех з вимогою клопотати про звільнення Гонтарєва Р. П.  та невідкладно оприлюднити таке клопотання у відкритих засобах масової інформації. Події у Криму продемонстрували, що від рішень кожного конкретного керівника залежить безпека всього регіону. Зважаючи на «заслуги» нинішнього директора ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Д. Галицького», видається сумнівним його здатність захистити інтереси Львівщини в подібних ситуаціях.
Окремої уваги громадськості, також, заслуговує керівник  Львівської митниці.  Нагадаємо, в той час ,коли учасники акцій протесту в Києві на Майдані гостро потребували допомоги, саме начальник Львівської митниці Сергій Папазогло давав розпорядження не пропускати польські автобуси з гуманітарною допомогою.
Вважаємо, що керівники цих відомств не мають жодного права обіймати посади сьогодні. Більше того, перебування зазначених осіб на цих посадах є прямою загрозою безпеки України".

 

dailylviv.com
Якщо Вас зацікавив "Щоденний Львів", порекомендуйте нас Google, натиснувши кнопку нижче:

Коментарі(0)

До теми

13:30 3 травня 2015 р.

Минулої доби в боях на сході України поліг один наш військовий, ще шістьох – поранено, – РНБОУ (відео)

У сьогоднішніх «Зведених даних» Інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони повідомляється також: «Противник здійснює збройні провокації та використовує важку зброю, незважаючи на умови режиму припинення вогню».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 423

10:48 3 травня 2015 р.

Під Маріуполем помер під час операції поранений боєць батальйону «Донбас» Іван Сотник (відео)

У прес-службі батальйону «Донбас», який входить до складу Національної гвардії України, повідомили в неділю: «На жаль, не вижив Іван Сотник, житель міста Луцька. Помер під час операції».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 627

10:10 3 травня 2015 р.

Студент зі Львова Юрій Яценко вже відбув термін ув’язнення в Росії й повинен вийти на волю 9 травня, – адвокат

Обласний суд російського міста Бєлгорода змінив вирок українському студенту юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка та активісту Євромайдану Юрію Яценку з двох років до дев’яти місяців.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 525

Останні новини

Тисячі українців відзначили на Львівщині століття перемоги січових стрільців на горі Маківка (відео)

На Львівщині присягнули на вірність народу воїни українських Повітряних сил

У Львові спільно помолилися християни різних конфесій

Сьогодні завершується фестиваль «Флюгери Львова» (відео, оновлено)

На Львівщині реконструювали перемогу українських січових стрільців над росіянами в битві за гору Маківка (відео)

Всі новини

Громадське Інтернет - ТБ

Допомогти проекту Прес-клуб ГІТ

ВІДЕОКАНАЛ