«УДАР» вимагає звільнити директора Львівського аеропорту

15:17 19 березня 2014 р.

  • 0
  • 1389

генеральний директор ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» Роман Гонтарєв.
Фото: zik.ua

Гендиректор міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького Роман Гонтарєв, призначений одіозним «регіоналом» Борисом Колесніковим, продовжує керувати підприємством попри численні протести його працівників.

Про це інформує прес-служба Львівської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка».

Доцільність  перебування на посаді генерального директора ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Д. Галицького» Романа Гонтарєва вимагають перевірити у Львівській обласній організації «УДАРу»

Відповідну заяву до міністра інфраструктури Максима Бурбака та голови Львівської ОДА Ірини СЕХ оприлюднили сьогодні, 19 березня у Львівському УДАРі.
У заяві, зокрема, йдеться: "Враховуючи, що аеропорт Львова – це винятковий стратегічний об’єкт, що у теперішній, практично військовий час, має особливе значення вимагаємо від вас перевірити доцільність перебування на посаді його генерального директора – Романа Гонтарєва. Керівництво аеропорту було сформоване ще за часів одіозного регіонала Бориса Колеснікова, який під час проведення чемпіонату з футболу ЄВРО-2012 був задіяний в корупційних схемах разом із керівництвом аеропорту, чим нанесено непоправної шкоди державному бюджету та комплексу аеропорта.
Однак, вимоги про звільнення Гонтерєва Р. П. вперто ігноруються і залишаються без відповіді.
Шановний п. Міністре! Ми вкотре звертаємось з вимогою негайно звільнити з займаної посади генерального директора Гонтарєва Романа Петровича та призначити на цю посаду фахівця біографія якого не буде викликати у громади жодних зауважень.
Також, звертаємось до голови Львівської обласної державної адміністрації Ірини Сех з вимогою клопотати про звільнення Гонтарєва Р. П.  та невідкладно оприлюднити таке клопотання у відкритих засобах масової інформації. Події у Криму продемонстрували, що від рішень кожного конкретного керівника залежить безпека всього регіону. Зважаючи на «заслуги» нинішнього директора ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Д. Галицького», видається сумнівним його здатність захистити інтереси Львівщини в подібних ситуаціях.
Окремої уваги громадськості, також, заслуговує керівник  Львівської митниці.  Нагадаємо, в той час ,коли учасники акцій протесту в Києві на Майдані гостро потребували допомоги, саме начальник Львівської митниці Сергій Папазогло давав розпорядження не пропускати польські автобуси з гуманітарною допомогою.
Вважаємо, що керівники цих відомств не мають жодного права обіймати посади сьогодні. Більше того, перебування зазначених осіб на цих посадах є прямою загрозою безпеки України".

 

dailylviv.com
Якщо Вас зацікавив "Щоденний Львів", порекомендуйте нас Google, натиснувши кнопку нижче:

Коментарі(0)

До теми

18:10 28 липня 2015 р.

У Львові облили зеленкою двох провокаторів

Голова виконавчого комітету ГО «Варта 1» Ігор Зінкевич повідомив у вівторок: «Сьогодні, 28 липня, о 17:00 невідомі люди облили учасників «Галицького яструба», вони так і не розуміють – за що їх так не люблять у Львові».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 600

17:32 28 липня 2015 р.

На Львівщині стартувала патріотична інформаційна кампанія

Відсьогодні в людних місцях і в громадському автотранспорті у Львові розміщено плакати, скерована на виконання мобілізаційного плану та протидії російській інформаційній агресії.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 243

17:27 28 липня 2015 р.

У боях на Донеччині й Луганщині полягли близько 2300 українських військових, – Міноборони (відео)

Начальник управління цивільно-військового співробітництва Збройних сил України Олексій Ноздрачов Олексій Ноздрачов повідомив у вівторок: «Сказати про те, скільки зникло безвісти, – дуже важко».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 222

Останні новини

6 серпня на велотреку у Львові стартує міжнародний «Гран Прі Галичини»

Львів’янин Роман Бондарук виборов на чемпіонаті Європи зі стрільби срібло й путівку на Олімпіаду

Лідери львівської «Галичанки» Тамара Смбатян та Ірина Стельмах перебралися до Польщі

У Львові облили зеленкою двох провокаторів

На відкриття пам’ятника Андрею Шептицькому у Львові просять брати лише найнеобхідніше

Всі новини

Громадське Інтернет - ТБ

Допомогти проекту Прес-клуб ГІТ

ВІДЕОКАНАЛ