«УДАР» вимагає звільнити директора Львівського аеропорту

15:17 19 березня 2014 р.

  • 0
  • 954

генеральний директор ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» Роман Гонтарєв.
Фото: zik.ua

Гендиректор міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького Роман Гонтарєв, призначений одіозним «регіоналом» Борисом Колесніковим, продовжує керувати підприємством попри численні протести його працівників.

Про це інформує прес-служба Львівської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка».

Доцільність  перебування на посаді генерального директора ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Д. Галицького» Романа Гонтарєва вимагають перевірити у Львівській обласній організації «УДАРу»

Відповідну заяву до міністра інфраструктури Максима Бурбака та голови Львівської ОДА Ірини СЕХ оприлюднили сьогодні, 19 березня у Львівському УДАРі.
У заяві, зокрема, йдеться: "Враховуючи, що аеропорт Львова – це винятковий стратегічний об’єкт, що у теперішній, практично військовий час, має особливе значення вимагаємо від вас перевірити доцільність перебування на посаді його генерального директора – Романа Гонтарєва. Керівництво аеропорту було сформоване ще за часів одіозного регіонала Бориса Колеснікова, який під час проведення чемпіонату з футболу ЄВРО-2012 був задіяний в корупційних схемах разом із керівництвом аеропорту, чим нанесено непоправної шкоди державному бюджету та комплексу аеропорта.
Однак, вимоги про звільнення Гонтерєва Р. П. вперто ігноруються і залишаються без відповіді.
Шановний п. Міністре! Ми вкотре звертаємось з вимогою негайно звільнити з займаної посади генерального директора Гонтарєва Романа Петровича та призначити на цю посаду фахівця біографія якого не буде викликати у громади жодних зауважень.
Також, звертаємось до голови Львівської обласної державної адміністрації Ірини Сех з вимогою клопотати про звільнення Гонтарєва Р. П.  та невідкладно оприлюднити таке клопотання у відкритих засобах масової інформації. Події у Криму продемонстрували, що від рішень кожного конкретного керівника залежить безпека всього регіону. Зважаючи на «заслуги» нинішнього директора ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Д. Галицького», видається сумнівним його здатність захистити інтереси Львівщини в подібних ситуаціях.
Окремої уваги громадськості, також, заслуговує керівник  Львівської митниці.  Нагадаємо, в той час ,коли учасники акцій протесту в Києві на Майдані гостро потребували допомоги, саме начальник Львівської митниці Сергій Папазогло давав розпорядження не пропускати польські автобуси з гуманітарною допомогою.
Вважаємо, що керівники цих відомств не мають жодного права обіймати посади сьогодні. Більше того, перебування зазначених осіб на цих посадах є прямою загрозою безпеки України".

 

dailylviv.com
Якщо Вас зацікавив "Щоденний Львів", порекомендуйте нас Google, натиснувши кнопку нижче:

Коментарі(0)

До теми

16:11 2 вересня 2014 р.

Львівський бронетанковий завод здав техінформацію іноземцям

Військова прокуратура західного регіону розслідує факт передачі 11 січня 2012 року конфіденційної інформації про військову техніку службовими особами державного підприємства "Львівський бронетанковий завод" представникам іноземних установ.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 291

14:02 2 вересня 2014 р.

Путін убив Качинського, щоб напасти на Україну, - екс-глава МВС Польщі

Польська національна еліта загинула, бо Путін готувався до агресії, переконаний екс-міністр внутрішніх справ Польщі, колишній голова Служби контррозвідки, голова парламентської комісії з розслідування Смоленської катастрофи Антоній Мацеревіч.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 597

13:50 2 вересня 2014 р.

"ДНР" хоче вийти зі складу України

"Прем'єр-міністр" самопроголошеної "ДНР" Алєксандр Захарченко заявив сьогодні, що погодиться тільки на рівноправний або відкладений статус.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 363

Останні новини

Облвійськкомат Львівщини одержить мільйон гривень для батальйону територіальної оборони

Львівський бронетанковий завод здав техінформацію іноземцям

УЄФА заборонив футбол у Дніпропетровську, Харкові й Одесі

Українського вугілля для ТЕС вистачить до середини листопада

Фінансове літо або як українська молодь навчається бути багатою

Всі новини

Громадське Інтернет - ТБ

Допомогти проекту Прес-клуб ГІТ

ВІДЕОКАНАЛ