«УДАР» вимагає звільнити директора Львівського аеропорту

15:17 19 березня 2014 р.

  • 0
  • 1038

генеральний директор ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» Роман Гонтарєв.
Фото: zik.ua

Гендиректор міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького Роман Гонтарєв, призначений одіозним «регіоналом» Борисом Колесніковим, продовжує керувати підприємством попри численні протести його працівників.

Про це інформує прес-служба Львівської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка».

Доцільність  перебування на посаді генерального директора ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Д. Галицького» Романа Гонтарєва вимагають перевірити у Львівській обласній організації «УДАРу»

Відповідну заяву до міністра інфраструктури Максима Бурбака та голови Львівської ОДА Ірини СЕХ оприлюднили сьогодні, 19 березня у Львівському УДАРі.
У заяві, зокрема, йдеться: "Враховуючи, що аеропорт Львова – це винятковий стратегічний об’єкт, що у теперішній, практично військовий час, має особливе значення вимагаємо від вас перевірити доцільність перебування на посаді його генерального директора – Романа Гонтарєва. Керівництво аеропорту було сформоване ще за часів одіозного регіонала Бориса Колеснікова, який під час проведення чемпіонату з футболу ЄВРО-2012 був задіяний в корупційних схемах разом із керівництвом аеропорту, чим нанесено непоправної шкоди державному бюджету та комплексу аеропорта.
Однак, вимоги про звільнення Гонтерєва Р. П. вперто ігноруються і залишаються без відповіді.
Шановний п. Міністре! Ми вкотре звертаємось з вимогою негайно звільнити з займаної посади генерального директора Гонтарєва Романа Петровича та призначити на цю посаду фахівця біографія якого не буде викликати у громади жодних зауважень.
Також, звертаємось до голови Львівської обласної державної адміністрації Ірини Сех з вимогою клопотати про звільнення Гонтарєва Р. П.  та невідкладно оприлюднити таке клопотання у відкритих засобах масової інформації. Події у Криму продемонстрували, що від рішень кожного конкретного керівника залежить безпека всього регіону. Зважаючи на «заслуги» нинішнього директора ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Д. Галицького», видається сумнівним його здатність захистити інтереси Львівщини в подібних ситуаціях.
Окремої уваги громадськості, також, заслуговує керівник  Львівської митниці.  Нагадаємо, в той час ,коли учасники акцій протесту в Києві на Майдані гостро потребували допомоги, саме начальник Львівської митниці Сергій Папазогло давав розпорядження не пропускати польські автобуси з гуманітарною допомогою.
Вважаємо, що керівники цих відомств не мають жодного права обіймати посади сьогодні. Більше того, перебування зазначених осіб на цих посадах є прямою загрозою безпеки України".

 

dailylviv.com
Якщо Вас зацікавив "Щоденний Львів", порекомендуйте нас Google, натиснувши кнопку нижче:

Коментарі(0)

До теми

13:20 25 жовтня 2014 р.

У РНБОУ запевнили, що десантникам зі Львова допоможуть на 32-му блокпосту «в разі необхідності» (відео)

У сьогоднішніх «Зведених даних» Інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони повідомляється також, що терористичні угруповання передислоковують бойовиків і військову техніку в напрямку аеропорту Донецька й Дебальцевого.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 396

12:36 25 жовтня 2014 р.

У Львові о 15.00 розпочнеться екуменічний молебень за чесні вибори

Як повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, в суботу біля пам’ятника Тарасу Шевченкові на проспекті Свободи відбудеться екуменічний молебень за чесні вибори.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 237

12:10 25 жовтня 2014 р.

Сьогодні львів'янку, яка під кулями рятувала поранених на Майдані, нагородять відзнакою Омеляна Ковча

Як повідомили в суботу «Щоденному Львову» в Центрі досліджень визвольного руху, сьогодні о 18.00 в національному академічному театрі вручатимуть опери та балету імені Соломії Крушельницької нагороджуватимуть відзнакою Омеляна Ковча, котру щорічно вручають за особистий життєвий приклад жертовності та гуманізму.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 525

00:35 25 жовтня 2014 р.

Депутат нижньої палати російського парламенту визнав – РФ надає військову допомогу «ДНР» (відео)

Член фракції Компартії в Держдумі Казбек Тайсаєв заявив у п’ятницю: «Військові Російської Федерації роблять все для того, щоб максимально надати сьогодні допомогу Новоросії».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 444

Останні новини

Навколо 32-го блокпосту на Луганщині – близько півтора десятка поранених десантників зі Львова, – журналіст

У РНБОУ запевнили, що десантникам зі Львова допоможуть на 32-му блокпосту «в разі необхідності» (відео)

На Львівщині загинув унаслідок ДТП ще один водій

Біля пам’ятника королю Данилу у Львові знову збиратимуть зі 17.00 до 19.00 допомогу військовим (відео)

Велосипедисти закликатимуть у Львові з 14.00 безпечніше пересуватися дорогами

Всі новини

Громадське Інтернет - ТБ

Допомогти проекту Прес-клуб ГІТ

ВІДЕОКАНАЛ