«УДАР» вимагає звільнити директора Львівського аеропорту

15:17 19 березня 2014 р.

  • 0
  • 1614

генеральний директор ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» Роман Гонтарєв.
Фото: zik.ua

Гендиректор міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького Роман Гонтарєв, призначений одіозним «регіоналом» Борисом Колесніковим, продовжує керувати підприємством попри численні протести його працівників.

Про це інформує прес-служба Львівської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка».

Доцільність  перебування на посаді генерального директора ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Д. Галицького» Романа Гонтарєва вимагають перевірити у Львівській обласній організації «УДАРу»

Відповідну заяву до міністра інфраструктури Максима Бурбака та голови Львівської ОДА Ірини СЕХ оприлюднили сьогодні, 19 березня у Львівському УДАРі.
У заяві, зокрема, йдеться: "Враховуючи, що аеропорт Львова – це винятковий стратегічний об’єкт, що у теперішній, практично військовий час, має особливе значення вимагаємо від вас перевірити доцільність перебування на посаді його генерального директора – Романа Гонтарєва. Керівництво аеропорту було сформоване ще за часів одіозного регіонала Бориса Колеснікова, який під час проведення чемпіонату з футболу ЄВРО-2012 був задіяний в корупційних схемах разом із керівництвом аеропорту, чим нанесено непоправної шкоди державному бюджету та комплексу аеропорта.
Однак, вимоги про звільнення Гонтерєва Р. П. вперто ігноруються і залишаються без відповіді.
Шановний п. Міністре! Ми вкотре звертаємось з вимогою негайно звільнити з займаної посади генерального директора Гонтарєва Романа Петровича та призначити на цю посаду фахівця біографія якого не буде викликати у громади жодних зауважень.
Також, звертаємось до голови Львівської обласної державної адміністрації Ірини Сех з вимогою клопотати про звільнення Гонтарєва Р. П.  та невідкладно оприлюднити таке клопотання у відкритих засобах масової інформації. Події у Криму продемонстрували, що від рішень кожного конкретного керівника залежить безпека всього регіону. Зважаючи на «заслуги» нинішнього директора ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Д. Галицького», видається сумнівним його здатність захистити інтереси Львівщини в подібних ситуаціях.
Окремої уваги громадськості, також, заслуговує керівник  Львівської митниці.  Нагадаємо, в той час ,коли учасники акцій протесту в Києві на Майдані гостро потребували допомоги, саме начальник Львівської митниці Сергій Папазогло давав розпорядження не пропускати польські автобуси з гуманітарною допомогою.
Вважаємо, що керівники цих відомств не мають жодного права обіймати посади сьогодні. Більше того, перебування зазначених осіб на цих посадах є прямою загрозою безпеки України".

 

dailylviv.com
Якщо Вас зацікавив "Щоденний Львів", порекомендуйте нас Google, натиснувши кнопку нижче:

Коментарі(0)

До теми

13:08 6 лютого 2016 р.

На сході України поранили вчора одинадцятьох наших військових, – АП (відео)

Речник Адміністрації Президента з питань АТО Андрій Лисенко повідомив у суботу: «За минулу добу внаслідок бойових дій загиблих серед українських військовослужбовців немає. Одинадцятьох – було поранено».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 66

21:05 5 лютого 2016 р.

За дев’ять місяців минулого року на Донбасі загинули 627 російських військових, – ГУР (відео, оновлено)

За даними Головного управління розвідки міністерства оборони України, в зоні АТО поранили торік зі січня по вересень 2155 російських військовослужбовців.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 426

17:18 5 лютого 2016 р.

Україну розділили на «Північ», «Південь», «Захід» і «Схід»

Президент України своїм Указом затвердив новий військово-адміністративний поділ території України. Голова держави увів у дію відповідне рішення РНБО від 27 січня 2016 року. Сухопутна територія України поділяється на чотири військово-сухопутні зони та окремий військово-сухопутний район, які є районом відповідальності оперативних командувань «Північ», «Південь», «Захід» і «Схід». А повітряний простір України поділяється на три військово-повітряні зони - «Захід», «Південь» та «Центр».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 375

14:38 5 лютого 2016 р.

Яценюк дражнить Верховну Раду

Прем’єр-міністр Езоповою мовою нагадує народним депутатам, що у випадку висловлення недовіри Кабінету Міністрів і відправлення його у відставку доведеться розвалити коаліцію у Верховній Раді і проводити дострокові парламентські вибори.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 402

Останні новини

На сході України поранили вчора одинадцятьох наших військових, – АП (відео)

6 лютого у Львові пройде Форум медичної служби Майдану

На Львівщині планують скоротити цього року 1477 ліжкомісць

У пункті пропуску «Краковець» на Львівщині накопичилися 150 автомобілів

У Львові впав з п’ятого поверху новобудови робітник

Всі новини

Громадське Інтернет - ТБ

Допомогти проекту Прес-клуб ГІТ

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Перспективи економічного зростання Львівщини

Рубрика: Економіка

Тіньовий стресовий розлад у 75% бійців

Рубрика: Медицина

Капелан і психотерапевт в одній особі

Рубрика: Медицина

Генерал вилікував бойовий стрес за рік

Рубрика: Медицина

Реєстрація майна і бізнесу у нотаріуса

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу