Львівська викладачка-спортсменка - призерка чемпіонату і кубка світу

12:53 16 березня 2017 р.

Старша викладачка кафедри фізичного виховання НУ «Львівська політехніка» Оксана Заліско недавно Указом Президента України Петра Порошенка здобула почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України».

Нещодавно в місті Клостер (Швейцарія) завершився чемпіонат світу з лижних перегонів 2017 року серед ветеранів спорту. У цих змаганнях взяли участь понад 1 600 спортсменів-ветеранів, які представляли команди 32 країн світу. У складі збірної команди України успішно виступила представниця Львівщини Оксана Заліско виборола 3 місце у гонці на 15 кілометрів класичним стилем у віковій категорії 60-64 роки.

У місті Сент-Моріц (Швейцарія) відбувся Кубок світу з лижного марафону, участь у якому взяла рекордна кількість учасників – 25 000 спортсменів із 38 країн світу. На цих змаганнях, здолавши лижну дистанцію протяжністю 42 кілометри, Оксана Заліско виборола також 3 місце й піднялася на третю сходинку світового п’єдесталу.

Старша викладачка кафедри фізичного виховання НУ «Львівська політехніка» Оксана Заліско нещодавно Указом Президента України Петра Порошенка здобула почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України».

Про це "Щоденному Львову" повідомила заступник начальника Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба.