Львів’янин Роман Бондарук виборов на чемпіонаті Європи зі стрільби срібло й путівку на Олімпіаду

18:40 28 липня 2015 р.

Фото до новини

На чемпіонаті Європи з кульової та стендової стрільби, який триває в словенському місті Марибор, скарбничка збірної України поповнилася срібною медаллю.

У змаганнях зі швидкострільного пістолета на 25 метрів наша чоловіча команда, до складу якої увійшли вихованці Львівського училища фізичної культури Роман Бондарук і Володимир Пастернак та Денис Кушніров із Кривого Рога, посіла друге місце. В індивідуальному турнірі у цій вправі Роман Бондарук зупинився за крок до нагороди, показавши результат 17 очок, однак цей результат гарантував нашому спортсмену путівку на Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро. Про це повідомили сьогодні, 28 липня, на сайті управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації.